#1 2010-04-03 17:50:19

 Eureka / Anemone

Ziomal

8495959
Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 16
Punktów :   

cholera :/

Witam.

              Chciałem zwrócić się z Pytaniem : Co sie Do K***wy Dzieje z tym LC ~!!!~

 
              Pytam się, poniewarz od dłuższego czasu sporo graczy (w tym ja) ma problemy z logowaniem się Do gry.....


                     U mnie było to tak : 


                      Jak co dzień włączam sobie LC... Wszystko pięknie, ładnie... Wpisuje hasło aż, tu nagle Błąd (może i nie błąd) o
                      treści : użytkownik jest już online.
                      Na szczęście po paru nieudanych próbach zalogowania wreszcie poszło.
                      Lecz i tak, gdy chciałem zalogować się ponownie wyskakiwał ten sam komunikat.
                      godzinę puźniej, lub dłużej podczas ponownego logowania oczekiwałem na ten sam błąd, lecz zamiast informacji, że
                      użytkownik jest już online - wyskoczył mi komunikat o treści : Nieprawidłowy Login Lub Hasło.
                      To mnie dosłownie zszokowało. Uznałem to za zwykły mały bug ale nadal ten sam komunikat - Nieprawidłowy login
                      Lub Hasło..... CO TO MOŻE BYĆ... jeśli wiecie pomóżcie


Ps. : weźcie zapełnijcie od nowa te forum bo nudnawo xD


Też
Jestem
Ofkiem
FIKASZ xD !!??

Offline

 

#2 2010-04-04 11:41:11

 xVROZAx

Szef )

0700880774
Skąd: Tybet...
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 39
Punktów :   

Re: cholera :/

Hmm No to tak Nie wiem też co jest grane mam podobny problem .Patrzyłem co jest grane na forum LC i powiem tak...GM nic ci na to nie poradzi można powiedzieć ze ma to w dupie wnioskujac z tego co tm pisal. Poprostu trzeba poczekać.Niestety Live is brutal

Offline

 

#3 2010-04-04 17:07:43

 Eureka / Anemone

Ziomal

8495959
Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 16
Punktów :   

Re: cholera :/

xVROZAx napisał:

Niestety Live is brutal

Może i "Live is brutal" ale że aż do tego stopnia....
Zaciąć sie na jakieś pare minut to rozumiem....ale że GODZIN !?!
troche przegieli


Też
Jestem
Ofkiem
FIKASZ xD !!??

Offline

 
Witamy na oficjalnej stronie gildii Depositive w ktorej naszym szefem jest niejaki xVROZAx może go kojarzycie xD. Mam nadzieje że strona to pomoże w zdobyciu nowych członków jak i nawiązanie lepszego porozumienia między nami.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zarzadzanie09.pun.pl www.heylin-xiaolin-wu.pun.pl www.radiopullzfm.pun.pl www.zzzz.pun.pl www.mngames.pun.pl